עברית

אני פסיכולוגית מורשה בעלת ניסיון של למעלה מארבעים שנה ודוברת עברית
נולדתי וגדלתי בדרום אפריקה, שם למדתי לתואר ראשון בפסיכולוגיה באוניברסיטת קייפ-טאון. בבגרותי עברתי לישראל, שם למדתי לתואר שני בלימודי פסיכולוגיה אוניברסיטת חיפה, גרתי בקיבוץ ועבדתי שנים רבות בתור פסיכולוגית חינוכית וקלינית.
למרות – ואולי, בגלל – שהיום אני חיה בארה”ב, אני עדיין ערה ביותר לאתגר הגדול המלווה מהגרים שנמצאים הרחק מארץ מולדתם, ובהתאם לכך – לחשיבות הרבה של הצורך בסיוע מאשת טיפול שדוברת עברית, ומכירה את התרבות הישראלית הייחודית והמגוונת.
אני מתמקדת בסיוע לאנשים בהתמודדות עם תמורות החיים – בין אם זה הצורך להסתגל למצב בין-אישי חדש כמו גירושין, מות אדם אהוב, מעבר דירה, או התמודדות עם בעיה בריאותית.‏
אני מקיימת טיפולים פרטניים וקבוצתיים, כאשר גישת העבודה העיקרית שמנחה אותי היא הדינאמית-התייחסותית. הסגנון שלי מקצועי, אך נינוח, ועם חוש הומור.
במהלך השנים פיתחתי תחומי ידע רבים ומיומנויות מגוונות. אלה כוללים טיפול בחרדה, דיכאון, הפרעות במצבי רוח, בעיות אכילה, טראומה והפרעות דיסוציאטיביות. לניסיוני, רבים מהמטופלים מתקדמים משמעותית דווקא בטיפול קבוצתי, שיעילותו רבה בסיוע לצמיחה רגשית, לשפור מערכות יחסים, ולפתרון רבות מבעיותינו. טיפול קבוצתי בדרך כלל משלים לפסיכותרפיה פרטנית מתמשכת ויכול לשמש כטיפול ‘תחזוקה’ לאחר שתסיים טיפול פרטני.
מחוייבותי העיקרית היא לסייע למטופלים לפתח הבנה מעמיקה של עצמם, מערכות היחסים שלהם, ונקודות\מקורות החוזק שלהם.
.ניתן ליצור איתי קשר טלפונית, בהודעות או במייל
.אשמח מאוד לשוחח ולהיפגש איתך

Bethesda, MD Office

4405 East West Highway, Ste 407
Bethesda, MD 20814

DrMyrnaFrank@gmail.com
(301) 706-5567

Contact

Silver Spring Office

Hillandale
MD 20903